Vakuové přísavky a manipulátory VIAVAC – záruka rychlé montáže

585 410 881

Phone

Vakuové přísavky a manipulátory VIAVAC

Jednoduchá, rychlá a bezpečná. Přesně taková je montáž panelů, trapézových plechů a skel s našimi vakuovými přísavkami. Spolehlivě nainstalují různé stavební prvky – od stěnových panelů přes střešní krytiny až po okna. A to rychle a bez poškození.

Akce pro nové klienty: Vyzkoušejte si vakuové přísavky VIAVAC zdarma

Nechcete pracovat s něčím, co jste si sami neotestovali? Využijte naši akci pro nové zákazníky. Přijedeme k vám na stavbu, předvedeme naši techniku a vše vás necháme ozkoušet. Poté se sami rozhodnete, jestli budete mít zájem o koupi či pronájem, nebo jestli vše zase naložíme a odvezeme zpět.

Pokud si chcete zdarma vyzkoušet moderní vakuovou technologii VIAVAC, stejně jako už několik stovek firem v České republice a na Slovensku, neváhejte nás kontaktovat.

Dlouho ale neotálejte. Akce pro nové klienty může brzy skončit.

Vakuové manipulátory položí bezpečně sendvičové panely i sklo

Nevystavujte pracovníky ani materiál zbytečnému riziku. Přísavky jsou ideálním nástrojem pro jednoduchou a bezpečnou instalaci stavebních prvků bez poškození.

Vyrábíme různé vakuové manipulátory a další zvedací techniku s přísavkami. Zařízení si u nás můžete zakoupit, nebo vám sjednáme výhodný pronájem.

Vakuové přísavky šetří čas i materiál

Neztrácejte čas zvedáním těžkých břemen. Moderní vakuové přísavky vytvoří podtlak, který uzvedne materiál o hmotnosti až 800 kg.

Vakuová technika pomůže s montáží sendvičových panelů i skleněných prvků. Celou práci výrazně urychlí a zajistí větší bezpečnost na staveništi. Ušetříte navíc za náklady na personál. Práci, ke které bylo dříve nutné povolat alespoň dva nebo tři pracovníky, zvládne s vakuovou technikou pohodlně jen jeden člověk.

Přísavky můžete používat dennodenně, a přesto se jejich kvalita nezhorší. Naše vakuová technika má dlouhou životnost a je skvěle odolná vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Můžete s ní bez problémů pracovat třeba i za deště.

Všechny vakuové manipulátory s přísavkami jsme vybavili dodatečnou pojistkou, která zabraňuje pádu. Nemusíte se tak bát, že se materiál uvolní a spadne. Vždy je tu ještě druhé jištění.