Výhody vakuových zvedáků a přísavek VIAVAC | VIAVAC

585 410 881

Phone

Výhody vakuových přísavek VIAVAC

Použití vakuových zvedáků s přísavkami má mnoho výhod. Sepsali jsme pro vás patero největších předností, kterými se naše zařízení pyšní.

quickens

Zrychlují montáž

Vakuové přísavky umožňují rychlé zvednutí a přesné umístění materiálu na požadované místo. V případě sendvičových střešních panelů můžete navíc zvedat mnohem delší prvky, než jaké vám dovolí přenést běžná technika. Můžete tak používat méně delších prvků namísto většího množství krátkých.

saves

Šetří personální náklady

K manipulaci s vakuovými přísavkami nepotřebujete větší množství pracovníků. K uchopení, přesunu a uvolnění prvku stačí pouze jedna osoba namísto běžných dvou nebo tří.

improves

Zlepšují ochranu zdraví a bezpečnost na stavbě

Těžká břemena už nemusíte zvedat ručně, vakuové zvedáky vše přemístí za vás. Šetříte tak záda svoje i svých pracovníků a zároveň předcházíte možným zraněním.

prevents

Nezpůsobují škody na materiálu

Vakuová technika přesouvá stavební prvky šetrně. Použití přísavek namísto svorek, popruhů, úvazů nebo ostatních doplňků tak snižuje riziko poškození materiálu.

savety

Odpovídají všem bezpečnostním normám

S vakuovými zvedáky VIAVAC máte jistotu, že vždy postupujete právně správně. Všechna naše zařízení vyrábíme v souladu s nejnovějšími národními a mezinárodními normami, jako je ES a ASME.

 
Máte o naše vakuové zařízení zájem? Zavolejte nám na číslo 585 410 881, nebo vyplňte formulář na naší kontaktní stránce. Společně jistě najdeme takové řešení, které bude pro váš projekt efektivní a cenově výhodné.