Prodej manipulační techniky | VIAVAC

585 410 881

Phone

Prodej manipulační techniky

Pořiďte si stroje, na které je spolehnutí. Naše vakuové zvedáky a přísavky nainstalují stavební prvky rychle a bez poškození.

Staví s námi malé i velké společnosti

Manipulační techniku VIAVAC využívají jak menší firmy, tak i mnoho předních firem. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného zařízení, a budete-li nás chtít navštívit, jste v Praze a Olomouci vřele vítáni. Máme tu velký sklad, díky kterému dodáváme stroje i náhradní díly rychle po celé České republice.

Každý náš výrobek obdržíte spolu s příručkou, která obsahuje podrobné pokyny k obsluze a údržbě stroje. Rádi také vás i vaše zaměstnance osobně zaškolíme během praktické schůzky.

Prodej manipulační techniky zajišťujeme pro malé i velké firmy

Naše manipulační technika pomáhá s velkými projekty a často urychluje i malé zakázky. Využívají ji jak státní podniky, tak i soukromé firmy. Vakuová zařízení VIAVAC používají společnosti po celém světě. Naše stroje můžete vidět nejen na zakázkách v České republice a na Slovensku, ale i ve Švédsku, Německu, Belgii, Rakousku, Itálii nebo dokonce za hranicemi Evropy.

Pokud máte o prodej manipulační techniky zájem, vyberte si některý z našich produktů ze sekce vakuových přísavek na panely, nebo si objednejte naše vakuové přísavky na sklo. Při vyplňování formuláře uveďte, že máte zájem o nákup. Pokud máte nějaký dotaz, nebo chcete poradit s výběrem vhodného zařízení, vyplňte formulář v kontaktech a my vás co nejdříve kontaktujeme.