Servis manipulační techniky a revize zdvihacích zařízení | VIAVAC

585 410 881

Phone

Servis manipulační techniky

Nákupem či pronájmem to u nás nekončí. Rádi se postaráme o servis i opravy zdvihacích zařízení.

Provádíme každoroční bezpečnostní servis zdvihacích zařízení

Chcete mít jistotu, že je vaše zdvihací zařízení s přísavkami vždy ve 100% stavu? Nezapomínejte na pravidelné kontroly. My se vám o ně rádi postaráme. Před koncem platnosti servisu vás kontaktujeme a domluvíme si společnou schůzku. Při ní pak otestujeme přísavky na veškeré statické zkoušky, které jsou extrémně důležité.

Při svislé montáži je břemeno uchopeno prostřednictvím tření, které se může kvůli opotřebení pryže výrazně snížit. V rámci statické zkoušky zdvihacího zařízení zkontrolujeme, zda je tření stále dostatečné k bezpečnému zvednutí. Na konci servisu pak obdržíte podrobnou zprávu, která doloží, že zařízení splňuje všechny požadované normy z hlediska bezpečnosti. Budete tak mít jistotu, že je v bezpečí materiál, stroj i tým vašich pracovníků.

Staráme se o údržbu a opravy manipulační techniky

Údržbu a veškeré opravy provedeme v naší dílně nebo přímo u vás. Nemusíte tak ztrácet čas převozem manipulační techniky. Máme velkou skladovou zásobou nejrůznějších originálních náhradních dílů, které v případě potřeby přivezeme až k vám. A servis poskytujeme i pro ostatní značky vakuové techniky.

Náhradní díly posíláme expres

Všechny náhradní díly pro vakuové zdvihací zařízení VIAVAC vám pošleme bez prodlení přímo z našeho skladu. Pokud si náhradní díl objednáte před polednem, pošleme ho za vámi ještě v ten samý den. V naléhavých případech je tu náš expresní servis, který se postará o ještě rychlejší dodání.

V případě poruchy pomůžeme po telefonu nebo přímo na místě

Nefunguje vám manipulační technika tak, jak má? Neváhejte nám zavolat. Mnohdy stačí ke zprovoznění zdvihacího zařízení jen pár rad po telefonu. Pokud se nám společnými silami nepodaří přístroj zprovoznit, vyšleme k vám servisního technika. Ten problém vyřeší přímo na stavbě a navíc s sebou přiveze i náhradní stroj, aby vaše práce mohly pokračovat bez dalších prostojů.