Vakuové přísavky CladBoy | VIAVAC

585 410 881

Phone

CladBoy

Vakuové přísavky, se kterými namontujete takřka všechny střešní a stěnové panely a také trapézové plechy.

Univerzální vakuový zvedák CladBoy si hravě poradí se zátěží do 800 kg. Bezpečně s ním uzvednete a umístíte všechny běžné střešní i stěnové panely a dokonce trapézové plechy. Stačí, když ho zavěsíte na zvedací zařízení, a on se o vše postará za vás. Ušetří personální náklady a výrazně zrychlí montáž, takže bude plnění termínů daleko jednodušší.

Vakuové přísavky CladBoy namontují stěny i střechu

Neztrácejte čas a síly namáhavou prací. CladBoy je vakuový manipulátor, který položí sendvičové střešní a stěnové panely za vás. Přísavky si poradí s montáží prakticky všech v současné době známých a používaných střešních a stěnových panelů. Kromě standardního řešení navíc máme i speciální sady pro zvláštní typy profilace, jako jsou například vlnité, taškové střešní profily nebo tr. plechy.

Díky modulové koncepci můžete vakuové přísavky CladBoy rychle přizpůsobit různým účelům. Zvednete a nainstalujete s nimi střešní panely s délkou od 3 do 24 metrů na šikmých i plochých střechách. Kromě toho se zvedákem snadno namontujete také stěnové panely v délce až 14 metrů – a to vodorovně i svisle a rozmanité typy trapézových střešních krytin.

Správný podtlak vakuových přísavek zajišťuje dobíjecí baterie s velkou kapacitou. Díky ní můžete nerušeně pracovat po celý den a zařízení nabíjet jen přes noc. Akustický alarm vám včas oznámí, že je hladina podtlaku nízká a je třeba zařízení dobít. Přísavky jsou přitom opatřeny vyměnitelným těsněním, které v případě poškození nebo opotřebení snadno vyměníte.

Výhody vakuového manipulátoru CladBoy

  • Poradí si s montáží takřka všech střešních a stěnových panelů.
  • Uzvedne panely s atypickou profilací (například taškový profil) i trapézové plechy.
  • Snadno přemístí i těžké panely do hmotnosti 800 kg.

 • Vakuový manipulátor, se kterým snadno namontujete střešní i stěnové panely. Snadno uzvedne materiál s hmotností až 800 kg.

 • Konfigurace pro stěnové panely.

 • Kompaktní a snadno přepravitelný.

Zadat poptávku

Vakuový okruh:
Max. nosnost:
Max. délka panelů:
Vlastní hmotnost:

CB4

Circuit gauge
800 kg
Střecha 25m / stěna 14m
125 kg

CB5

Circuit gauge Circuit gauge
800 kg
Střecha 25m / stěna 14m
150 kg

Typy

 • N
  800 kg

  D
  Střecha 25m / stěna 14m

  H
  125 kg

  O
  jeden
 • N
  800 kg

  D
  Střecha 25m / stěna 14m

  H
  150 kg

  O
  dva