CladBoy

Vakuové přísavky, se kterými namontujete takřka všechny střešní a stěnové panely.

Univerzální vakuový zvedák CladBoy si hravě poradí se zátěží do 800 kg. Bezpečně s ním uzvednete a umístíte všechny běžné střešní i stěnové panely. Stačí, když ho zavěsíte na zvedací zařízení, a on se o vše postará za vás. Ušetří personální náklady a výrazně zrychlí montáž, takže bude plnění termínů daleko jednodušší.

Vakuové přísavky CladBoy namontují stěny i střechu

Neztrácejte čas a síly namáhavou prací. CladBoy je vakuový manipulátor, který položí sendvičové střešní a stěnové panely za vás. Přísavky si poradí s montáží prakticky všech v současné době známých a používaných střešních a stěnových panelů. Kromě standardního řešení navíc máme i speciální sady pro zvláštní typy profilace, jako jsou například vlnité nebo taškové střešní profily.

Díky modulové koncepci můžete vakuové přísavky CladBoy rychle přizpůsobit různým účelům. Zvednete a nainstalujete s nimi střešní panely s délkou od 3 do 24 metrů na šikmých i plochých střechách. Kromě toho se zvedákem snadno namontujete také stěnové panely v délce až 14 metrů – a to vodorovně i svisle.

Správný podtlak vakuových přísavek zajišťuje dobíjecí baterie s velkou kapacitou. Díky ní můžete nerušeně pracovat po celý den a zařízení nabíjet jen přes noc. Akustický alarm vám včas oznámí, že je hladina podtlaku nízká a je třeba zařízení dobít. Přísavky jsou přitom opatřeny vyměnitelným těsněním, které v případě poškození nebo opotřebení snadno vyměníte.

Výhody vakuového manipulátoru CladBoy

    • Poradí si s montáží takřka všech střešních a stěnových panelů.
    • Uzvedne panely s atypickou profilací (například taškový profil) i trapézové plechy.
    • Snadno přemístí i těžké panely do hmotnosti 800 kg.