VIAVAC compact Curved

Spolehlivý parťák pro práci s plochým i obloukovým sklem.

Usnadněte si práci a ušetřete čas při zasklívání díky vakuovým přísavkám. VIAVAC compact Curved si poradí s montáží plochých i obloukových skleněnných tabulí. Najednou unese až 300 kg. Nastavit ho můžete pro různé poloměry, a to až do poloměru 800 mm.

Nastavitelná ramena zajišťují perfektní upevnění přísavek ke sklu, a tak umožňují bezpečnou manipulaci se skleněnými tabulemi i jejich pohodlné osazení. Potřebujete přemístit zaoblené sklo? S tímto zdvihákem ho pohodlně zvednete jak za konvexní – vypouklou, tak i za konkávní – vydutou stranu.

O maximální bezpečnost pracovníků i materiálu se stará také akustický alarm, který varuje před vybitím baterie i před příliš nízkou úrovní vakua. Brání tak manipulaci se sklem při případném nesprávném uchycení k přísavce. Přísavka má navíc vyměnitelné těsnění, které lze v případě poškození nebo opotřebení rychle a levně vyměnit.

Robustní a skladný pomocník, který s vámi udrží krok celý den

Čím dalším vás přesvědčí VIAVAC compact Curved?

  • Jedinečná funkce náklonu a otáčení dělá z vakuového zdviháku parťáka, který si na stavbě poradí i s nejkomplikovanějšími prostory a úhly.
  • Díky dobíjecí baterii můžete se zdvihákem pracovat po celý den. Baterii můžete nechat dobít vždy přes noc.
  • Zařízení je robustní a pevné, takže si bez problémů poradí s každodenním provozem na stavbách. Součástí jsou také robustní ochranné držáky.
  • K zařízení VIAVAC compact Curved vám rádi poskytneme i dálkové ovládání.

Zařízení snadno převezete všude tam, kde je potřeba. Pohodlně se totiž vejde do kufru vašeho auta. Pokud vakuový zdvihák potřebujete k práci jen občas, rádi vám ho výhodně půjčíme.

Kromě montáže běžného tepelně ohýbaného skla vám pomůžeme i v případě montáže za studena ohýbaného skla. Zavolejte nám nebo napište. Společně vymyslíme takové řešení, které bude nejlépe vyhovovat vašemu projektu.