O nás | VIAVAC

585 410 881

Phone

O nás

Ve firmě VIAVAC vyrábíme vakuovou zdvihací a manipulační techniku špičkové úrovně. Proslavily nás především naše produkty CladBoy a RotaBoy, které jsou dnes známé po celém světě. Jsme hrdí, že mezi naše spokojené zákazníky patří mnoho malých i velkých firem.

Společnost VIAVAC vznikla v roce 1999 v Holandsku. Česká a slovenská pobočka se začala formovat v roce 2009 a o 2 roky později jsme už odbavovali první zakázky z našeho olomouckého skladu. Na podzim 2021 jsme otevřeli pobočku v Praze. Veškerá zvedací zařízení si vyvíjíme sami. Díky tomu se můžeme rychle přizpůsobit nejnovějšímu vývoji a požadavkům trhu.

Vakuovou techniku neustále vylepšujeme

Ve firmě VIAVAC vyrábíme celou řadu zvedáků vhodných k montáži sendvičových panelů a skleněných prvků. Neustále přitom pracujeme na jejich inovaci, aby byly ještě efektivnější. Všechny naše produkty dodáváme s podrobným návodem k obsluze a údržbě.

Bezpečnost je naší nejvyšší prioritou

Všechny naše produkty s přísavkami mají přídavnou bezpečnostní pojistku na ochranu před pádem v souladu s evropskou normou EN 13155. Její podmínky dodržujeme použitím vázacích prostředků, nebo dvěma nezávislými (duálními) vakuovými okruhy. Před použitím každé zařízení vždy pečlivě zkontrolujeme a podrobíme zátěžové zkoušce.

Baví nás hledat řešení a vyvíjet techniku na míru

Stavební prvky se mohou značně lišit co do hmotnosti, rozměrů, montážních poloh a povrchové struktury. Snažíme se proto vždy najít takové řešení, které bude pro daný projekt nejefektivnější. Vyvíjíme přitom jen taková zařízení, která jsou spolehlivá, univerzální a snadno ovladatelná.

Jsme pyšní na naše rychlé dodání a servis

Máme velkou skladovou zásobu strojů a efektivní logistiku. Díky tomu u nás na techniku nikdy dlouho nečekáte. Máme krátkou dodací lhůtu a vždy jsme připraveni pomoci vám po telefonu nebo přímo u vás na stavbě.

Naše zařízení můžete vidět v různých koutech světa

Naše vakuová zvedací a manipulační technika se používá po celém světě. Spolupracujeme s rozsáhlou a neustále se rozrůstající mezinárodní sítí spolehlivých prodejců. Díky tomu vám můžeme nabídnout to nejlepší a nejefektivnější řešení.