Nařežte si sendvičové panely bez otáčení | VIAVAC

585 410 881

Phone

Pila na panely

Udělejte si perfektní výřez bez otáčení panelů. Ušetříte si tak na stavbě spoustu času a starostí.

S pilou TruTool TPC 165 od výrobce TRUMPF si nařežete takřka všechny druhy izolačních sendvičových panelů až do tloušťky 165 mm. Výřezy na rozmanité otvory, světlíky, okna či dveře provedete snadno hned na první pokus a pouze z jedné strany. Panel už kvůli dořezávání otáčet nemusíte a zakázky tak budete mít pokaždé rychleji hotové.

Při řezání už panel nepoškodíte

Pila TRUMPF je vybavena speciálním jemným řetězem, který celý panel dokonale řízne, přitom ho ale nepoškodí. Navíc v kombinaci s vodící lištou provedete naprosto rovný řez v jednom kroku. Přímo na přístroji si můžete ještě nastavit přesnou hloubku prořezu. Nehrozí vám ani tvorba jisker, což se stává zejména při práci např. s kotoučovou pilou (maflem): Žhavé piliny můžou trvale poškodit jak lak panelu, tak i plech samotný a o reklamaci kvůli vzhledu a rzi tak máte postaráno. S řetězovou pilou TruTool TPC 165 tomu jednoduše předejdete a žádných vícenákladů se už obávat nemusíte.

Zvládnete téměř každý sendvičový panel

Ať už vás čeká pokládka střešních nebo montáž stěnových panelů, pila vám pomůže s dořezáváním skoro všech typů s max. tloušťkou až 16,5 cm. Je tedy jedno, jestli potřebujete vytvořit otvor na izolačním panelu s minerální vlnou, PUR či PIR jádrem. I o profilaci nemusíte mít starost. Řezací nářadí TRUMPF si poradí s hladkým povrchem, mikroprofilací, boxem, trapézovou či dokonce vlnitou profilací, zkrátka se všemi, které se běžně při stavění hal a budov používají.

Pila se skvěle hodí pro práci ve spojení s vakuovými přísavkami VIAVAC na manipulaci se sendvičovými panely. Oba parťáci vám dokážou maximálně usnadnit a urychlit celou montáž. Ušetříte tím tedy čas, náklady a hlavně zdraví vaše a vašich pracovníků.

Nářadí TRUMPF TruTool TPC 165 si můžete jak pronajmout na našich pobočkách v PrazeOlomouci, tak i koupit. Rádi vám poskytneme veškeré informace a poradíme s dořezáváním během montáží. Napište nám přes formulář nebo zavolejte na tel. 585 410 881.

Výhody pily na dořezávání sendvičových panelů:

  • Provede rovný, přesný a jednorázový řez bez nutnosti otáčení panelu.
  • Prořízne takřka každý sendvičový panel až do 165 mm s libovolnou profilací.
  • Při řezání nevznikají žhavé piliny, čímž nedochází k poškození materiálu.