Pronájem vakuových přísavek | VIAVAC

585 410 881

Phone

Pronájem vakuových přísavek

Zbavte se starostí s údržbou i opravami. Objednejte si výhodný pronájem a my sestavíme vakuový zvedák přímo na míru vašemu projektu. Nebudete muset řešit skladování zařízení ani se starat o jeho každoroční bezpečnostní revize. Budete si jen užívat výhod moderní techniky.

Pronájem vakuových přísavek zajišťujeme i s dopravou

Naše vakuová zařízení používá při práci mnoho menších firem i velkých společností. Vakuová technika VIAVAC navíc pomáhá nejen v ČR a na Slovensku, ale takřka po celém světě. Naše stroje můžete vidět třeba ve Švédsku, Německu, Belgii, Rakousku, Itálii nebo za hranicemi Evropy.

Dodáme vám pouze techniku, která je ve 100% stavu. Každé pronajaté zařízení před expedicí důkladně zkontrolujeme, nabijeme a otestujeme. S prací tak můžete začít ihned po jejím dodání. Techniku si můžete vyzvednout sami v našem olomouckém či pražském skladu, nebo vám ji doveze naše dopravní služba.

V půjčovně manipulační techniky vám sestavíme zvedák na míru

Ve skladu máme velkou zásobu vakuových zvedáků, různých přísavek a doplňků. Vždy vám tak poskytneme vakuový zvedák, který bude uzpůsobený právě pro váš projekt. Pokud by došlo během pronájmu k poruše, nebo se vyskytla na zařízení jiná závada, zajistíme rychlou opravu, nebo vám obratem poskytneme náhradní zařízení.

Máte ohledně pronájmu nějaké dotazy? Zavolejte nám na číslo +420 585 410 881, nebo nám zanechte vzkaz na naší kontaktní stránce. Ozveme se vám co nejdříve. Pokud si chcete pronájem rovnou objednat, vyberte si některý z našich produktů – vakuových manipulátorů pro pokládání panelů nebo přísavek k montáži skel – a při vyplňování formuláře uveďte, že máte zájem o pronájem.