VIAVAC compact

Skladný pomocník, který zajistí bezpečnou montáž skla.

Urychlete zasklívání s vakuovými přísavkami na sklo VIAVAC compact. Zařízení materiál bezpečně zvedne, přenese a umístí na požadované místo. Snadno s ním nainstalujete klasická okna i jiné skleněné výplně. Celý přístroj přitom zabírá jen minimum místa – na stavbu ho dopravíte klidně i v kufru svého osobního vozu!

Vakuové přísavky na sklo VIAVAC compact převezete i v kufru auta

Zasklívejte okna rychle a pohodlně. Vakuový manipulátor na sklo VIAVAC Compact zvedne a snadno přemístí většinu běžných skleněných tabulí. Hravě si poradí i s 375kilovým nákladem! Vakuové přísavky na sklo mají dva nezávislé okruhy, které materiál dokonale jistí. V případě, že dojde k selhání vakua v prvním okruhu, systém vše bezpečně udrží prostřednictvím druhého okruhu. Žádné střepy tak na stavbě neuvidíte.

VIAVAC Compact jednoduše zavěsíte na jeřáb nebo jiné zvedací zařízení. Instalovat skleněné prvky pak můžete klidně celý den – baterie to vydrží. Stačí, když ji pak dáte dobít přes noc. Akustický alarm vás vždy včas varuje, že je úroveň podtlaku nízká.

Přísavky manipulátoru na sklo mají vyměnitelné těsnění, které lze v případě potřeby snadno vyměnit. K zařízení vám navíc rádi poskytneme i dálkové ovládání, které usnadní manipulaci.

Výhody manipulátoru na sklo VIAVAC compact

    • Dobře se převáží – snadno se vejde do kufru běžného vozu.
    • Pohodlně zasklí až 375kilová okna, a to horizontálně i vertikálně.
    • Upravená verze – VIAVAC compact Curved – si poradí i s montáží plochého a obloukového skla.