Vyzvedněte si přísavku i v Praze! | VIAVAC

585 410 881

Phone

Vyzvedněte si přísavku i v Praze!

Je to konečně tady. Otevřeli jsme pro vás úplně novou pobočku se skladem v Praze, kam si můžete osobně zajet pro váš vakuový manipulátor. Na pražské pobočce si zdarma vyzvednete jak vakuovou techniku na montáž sendvičových panelů či trapézových plechů, tak i pro manipulaci se sklem. Stačí při objednání uvést, že máte zájem o osobní odběr v Praze a naši technici vám vše pro vaši zakázku připraví, a následně předají. V případě potřeby vám rádi odpoví na otázky spojené s obsluhou stroje nebo doporučí vhodný postup pro práci.

Přísavky dostupné na 2 pobočkách

VIAVAC pro vás na území Česka a Slovenska otevírá po 10 letech již svoje druhé zastoupení. Nově tak budete mít pro vaše objednávky k dispozici  2 pobočky: v Olomouci a Praze – Uhříněvsi. Vyberte si tedy, kde si vyzvednete svoji vakuovou přísavku. Odběr v Olomouci doporučujeme pro zakázky na Slovensku, Moravě a ve Slezsku, zase v Praze: v Čechách. Pokud si ale chcete udělat výlet pro zvedák např. ze Zlína do Prahy, rádi vás zde uvítáme!

Zvednete už nejen panely, ale i beton

Tímto naše novinky ale nekončí. Kromě přísavek VIAVAC si na našich všech zastoupeních půjčíte také spolehlivou zvedací techniku CatchShift pro pokládku dlažby a betonových prvků. Díky úzké spolupráci s tímto výrobcem jsme tak pro vás vytvořili zcela nové distribuční centrum vakuových manipulátorů. Užijte si výhod manipulační techniky a zvedejte jednoduše nejen panely či sklo, ale i dlažbu a beton.

Chcete si půjčit zařízení v Praze? Volejte na tel. 226 205 034 nebo využijte našeho kontaktního formuláře. Můžete také objednávat, jak jste byli doposud zvyklí: Prostřednictvím tel. linky 585 410 881 nebo kontaktujte přímo naše kolegy.

Kde nás v Praze najdete?
Bečovská 1607/7a
104 00 Praha 10 – Uhříněves

Zpět na začátek