VIAVAC GBH: nová manipulační přísavka na sklo je tu | VIAVAC

585 410 881

Phone

Sklo do 1800 kg? VIAVAC GBH ho zvedne lehce

Společnost VIAVAC uvádí na trh další novinku na zvedání skla: VIAVAC GBH-1800. Přinášíme tak další vhodné řešení pro montáž téměř jakéhokoli typu skla. Pojďte se podívat, co všechno s novým manipulátorem zvládnete.

Univerzální a spolehlivý manipulátor na zvedání skla

Zařízení VIAVAC GBH je určeno ke zvedání velkých nebo těžkých skleněných prvků o hmotnosti až do 1 800 kg. Univerzální možnosti konfigurace a demontovatelné, nastavitelné přísavky umožňují snadnou manipulaci jak velkoformátových, dlouhých, tak malých či úzkých skleněných panelů. A to všechno pouze pomocí jediného zvedacího zařízení.

Automatické sklápění a otáčení pomocí tlačítek

Menší skleněné tabule je možné naklápět v úhlu do 90 stupňů. Proto je vakuová přísavka GBH-1800 vybavena hydraulickým mechanismem pro naklápění. Navíc je rotační mechanismus plně elektrický. Sklo můžete otáčet v úhlu 360 stupňů pouhým stisknutím tlačítka. Manipulátor pro zasklívání dodáváme jak s kabelovým ovládáním, tak dálkovým ovládáním pro obsluhu přisávání a odsávání.

Čtyřikrát větší bezpečnost

Pro zajištění větší bezpečnosti během zvedání jsme manipulační zvedák VIAVAC GBH vybavili vakuovým systémem Quattro. Jde o čtyři nezávislé uzavřené vakuové okruhy. Pomocí doplňkového zabudovaného bezpečnostního prvku můžete optimálně využívat maximální zvedací nosnost až 1 800 kg. Při práci proto nepotřebujete žádné jistící pásy a popruhy.

Snadno ho přepravíte na stavbu

Mysleli jsme i na problémy spojené s dopravou vakuového manipulátoru na stavbu nebo zakázku. Pomocí speciálně zkonstruovaného přepravního rámu kompletní přísavku snadno přemístíte. Nepotřebujete k tomu žádné zvláštní vybavení. Na staveništi zařízení pro zvedání skla jednoduše vyložíte. Třeba pomocí vysokozdvižného vozíku za jeho přepravní rám (speciálně přizpůsobený pro vidlice) a přemístíte na cílové místo.

Vyzkoušejte si to sami

Zajímá vás, jak manipulační zařízení na sklo VIAVAC GBH funguje v praxi? Podívejte se, jak je manipulace se sklem pomocí přísavky jednoduchá.

Rádi vám připravíme nabídku na výhodný pronájem s kompletním servisem, nebo nákup vhodné varianty. Více informací o zvedáku GBH-1800 na manipulaci se sklem zjistíte přímo na webové stránce produktu. Nebo nás kontaktujte na čísle 585 410 881.

Zpět na začátek