Inspirovali jsme budoucnost stavebnictví na VUT v Brně | VIAVAC

585 410 881

Phone

Inspirovali jsme studenty na VUT v Brně

Zaznamenali jsme neuvěřitelný okamžik, když jsme jako zástupce předního světového výrobce spolehlivých zvedacích a manipulačních zařízení VIAVAC měli před časem jedinečnou šanci představit naše produkty a technologie na prestižním Vysokém učení technickém v Brně (VUT).

Jako trvalý průkopník v odvětví jsme přivedli inovace na Fakultu stavební (FAST) přímo na pozvání významných pedagogů z Ústavu technologie, mechanizace a řízení staveb.

Během této události měli studenti neopakovatelnou šanci nahlédnout do světa našich pokročilých produktů, zejména vakuových manipulátorů VIAVAC. Tato geniální zařízení jsou stvořena pro precizní manipulaci se stavebními materiály včetně křehkého skla, dlouhých a těžkých sendvičových panelůtrapézových plechů. Přednáška nabídla nejen teoretický pohled, ale také skvělé ukázky a živé demonstrace, díky nimž jsme představili bezpečné a efektivní zvedání těžkých břemen.

„Jsme nadšeni, že jsme mohli představit funkčnost a výhody našich vakuových manipulátorů širokému spektru studentů, kteří tvoří budoucnost stavebnictví a přinesou nové směry a normy do tohoto oboru,“ sdělil s radostí Łukasz Wróbel, jednatel společnosti VIAVAC.

VIAVAC stojí v čele technologických trendů

Naše zkušenosti a odhodlání nás řadí na přední pozici v manipulaci se sendvičovými izolačními panely. Nejen, že nabízíme špičková řešení pro manipulaci s různými těžkými břemeny, ale přispíváme také k automatizaci stavebních procesů. Naše zařízení neustále inovujeme, aby odpovídala nejmodernějším trendům a potřebám v průmyslovém stavebnictví i v širším kontextu. Bezpečnostní normy se neustále zpřísňují, stavební projekty se stávají složitějšími a materiály náročnějšími. Naše produkty rostou s těmito výzvami a pomáhají vám pracovat efektivně a v souladu se zákony a normami. Můžete se tak na ně spolehnout při dokončování i těch nejkomplikovanějších stavebních projektů. Proto naše vakuové zvedáky preferuje stále více montážních a stavebních firem nejen v České republice a na Slovensku, ale po celém světě.

Tato inspirativní přednáška na VUT v Brně umožnila účastníkům nejen prozkoumat technologie VIAVAC, ale také pochopit jejich konkrétní využití v různých odvětvích stavebnictví. Diskuse s našimi specialisty umožnila studentům položit důležité otázky a získat cenné rady ohledně praktického využití našich vakuových manipulátorů. Jsme přesvědčeni, že tato zkušenost povede budoucí generace stavebních profesionálů k úspěšným aplikacím na pracovišti.

Zpět na začátek