VIAVAC SL

Nenamáhejte se, když to není třeba. Pojízdná vakuová technika namontuje sklo za vás.

Usnadněte si práci s instalací oken či jiných skleněných výplní. Manipulátor s vakuovými přísavkami VIAVAC SL vám pomůže s montáží venku i uvnitř stavby. Jednoduše se ovládá a bezpečně převeze až 780kilový náklad. Zařízení je navíc dobře skladné, takže ho snadno převezete v běžném užitkovém vozidle.

Manipulátor na sklo VIAVAC SL zasklívá venku i uvnitř budov

Vakuová technika VIAVAC SL nepotřebuje ke svojí činnosti žádný jeřáb ani jiné zvedací zařízení. Samohybný stroj zvládne manipulaci se sklem úplně sám. Rychle a bezpečně namontuje velké a těžké skleněné prvky, a to až do hmotnosti 780 kg. Můžete si ho přitom pořídit ve dvou verzích – máme jak stroje uzpůsobené pro vnitřní montáž (Indoor), tak i pro venkovní (Outdoor). U obou verzí můžeme upravit nosnost a zdvižnou výšku, aby vakuová technika vyhovovala právě vašim potřebám.

Manipulátor na sklo VIAVAC SL je kompaktní a má malý poloměr otáčení, takže se snadno dostane i do těžko přístupných míst. VIAVAC SL Outdoor má navíc široká kola a přídavný pohon předních kol, díky kterému se snadno pohybuje i po nezpevněném a nerovném terénu.

Přísavkový rám umožňuje otáčení v rozsahu 360° a naklápění v rozsahu 90°. Snadno tak namontujete různé typy skel. Napájení přístroje zajišťuje dobíjecí baterie, která nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Stačí, když ji necháte přes noc dobít.

Výhody vakuových přísavek na sklo VIAVAC SL

    • Vakuový manipulátor je ideální pro přepravu a montáž těžkého skla.
    • K jeho provozu nepotřebujete jeřáb ani jiné zdvižné zařízení.
    • Umožňuje otáčení v rozsahu 360° a naklápění v rozsahu 90°.
    • Má robustní a pevnou konstrukci, která vyžaduje jen minimální údržbu.
    • Je kompaktní a snadno ho přepravíte v běžném užitkovém vozidle.