Velké sklo namontujete za půlku | VIAVAC

585 410 881

Phone

Velké sklo namontujete za půlku

Čeká vás náročné zasklívání? Potřebujete namontovat sklo o váze nad 1 tunu? Žádný problém! Půjčíme vám parťáka, který vám se vším snadno pomůže. K tomu ještě dostanete slevu až 50 %. Vážně, budete to mít o polovinu levněji (i rychleji) a žádné háčky v tom nehledejte. Manipulátor na montáž skel VIAVAC GBH za vás zvedne, otočí a naklopí velkoplošné či atypické skleněné tabule až do 1800 kg. Plně automaticky, bezpečně a za téměř každého počasí. Nebojí se zimy a zvládne i menší skla.

Pokud se vám zrovna nějaká zakázka chystá, nepřemýšlejte dlouho. Akce je množstevně a časově omezená jen do 30. 4. 2022. Pravidla jsou velice jednoduchá:

    → Stačí si půjčit vakuové zařízení GBH do konce března a slevu 50 % vám rovnou načteme. Jednodenní montáž nebo na půl roku – to už je čistě na vás, kolik chcete během zakázky ušetřit.

Zaujala vás naše akce? S vakuovou přísavkou VIAVAC GBH jste ještě nepracovali? Chcete si ji vyzkoušet? Pro více informací volejte na tel. 585 410 881 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Zpět na začátek