Usnadněte si montáž s lehčím adaptérem VIAVAC CA3 | VIAVAC

585 410 881

Phone
CraneArm

Usnadněte si montáž s lehčím adaptérem VIAVAC CA3

Rodina našich osvědčených teleskopických ramen VIAVAC CraneArm se rozrostla o novinku – VIAVAC CA3. Jedná se o novou, odlehčenou a trochu zmenšenou variantu nejstarší rovné verze. Nové rameno váží 45 kg (oproti původním 55 kg), jeho nižší hmotnost tak oceníte především při přepravě adaptéru na stavbu. I přes svoji nízkou hmotnost ale pohodlně uzvedne těžká břemena až do váhy 1500 kg.

Kde nestačí jeřáb, vezměte materiál na ramena

Teleskopická ramena VIAVAC slouží jako adaptace na vysokozdvižný vozík nebo jiný manipulátor s vidlicemi. V kombinaci s vakuovými zvedáky VIAVAC tak tvoří velice silnou dvojici ideální pro manipulaci s izolačními stěnovými panely či při zasklívání. Nejvíce vám pomohou na místech, kam nedostanete jeřáb. Během instalace pod přístřešky nebo interních montáží ho dokážou i plnohodnotně nahradit.

Šikovný přepravní box usnadní převoz i skladování

Adaptér na vidlice VIAVAC CraneArm CA3 si můžete pořídit spolu s přepravním boxem, který vám usnadní přepravu a skladování. Do boxu se vedle ramena vejde také jakákoli standardní vakuová přísavka VIAVAC CladBoy compact. Díky tomu budete mít vždy vše přehledně uložené.

Všechna ramena s přísavkami máme až do konce března s 10% slevou

Kromě nového ramene vám k prodeji či pronájmu můžeme ještě nabídnout prohnutou verzi nebo dokonce hliníkovou variantu o hmotnosti pouhých 20 kg. Pokud si zapůjčíte jakékoli rameno CraneArm spolu s libovolnou přísavkou VIAVAC do 31. 3. 2019, dostanete od nás navíc 10% slevu na pronájem ramene!

Zpět na začátek