Jednoduché řezání panelů bez otáčení | VIAVAC

585 410 881

Phone

Panely už nebudete chtít řezat jinak!

Znáte to z praxe. Potřebujete vyřezat na sendvičovém panelu otvor na okno, světlík či dveře. Vezmete si mafla a jde se na to. Nejdřív děláte výřez z jedné strany, pak otočíte a to samé z druhé. Někdy se stane, že se přesně netrefíte a výřez není perfektní nebo musíte vše opakovat (ještě tak panel zničit a vyhodit). K tomu ještě při řezání horké piliny z plechu popadají na povrch panelu a neodvratně jej poškodí. Nezbývá než jej vyměnit. Náklady šplhají, jste ve skluzu a hala se musí co nejdřív opláštit. Z praxe určitě znáte a není to moc hezká představa

Zkuste to snadno a bez komplikací. Otvor si krásně naměříte a uděláte dokonalý řez, aniž byste museli panel zbytečně otáčet. Ano, jen jednou a bez žádných jisker. Jiskřit budete tak maximálně radostí pouze vy, kolik jste právě ušetřili času a práce! Opláštění haly budete mít rychle z krku a můžete se přesunout na další zakázku. Že to zní jako dokonalé řešení?

Vyzkoušejte si náš nejnovější produkt v nabídce: pilu na (do)řezání izolačních sendvičových panelů. Zvládnete téměř všechny typy střešních a stěnových panelů s max. tloušťkou až do 165 mm. Hladký či vlnitý povrch, s trapézem, PUR, PIR jádrem či s minerální vlnou – s pilou jednoduše proříznete jakýkoliv panel.

Řetězová pila TruTool TPC 165 od výrobce TRUMPF byla vyvinuta speciálně pro sendvičové panely. Švýcarská kvalita a přesnost vás prostě nadchne. Jakékoliv vnitřní výřezy nebo výseky nebudete už tak chtít provádět starým způsobem.

TIP: Nyní si můžete naši novinku vyzkoušet zcela zdarma. Více informací vám rádi poskytneme.

Zařízení si můžete u nás nově půjčit a koupit. Máte zájem? Kontaktujte nás na tel. čísle 585 410 881 nebo napište pomocí kontaktního formuláře.

Zpět na začátek