Montáž oken vám teď půjde rychleji. Vyzkoušejte novou verzi zvedáku CladBoy compact 4Flex

585 410 881

Phone
VIAVAC CladBoy compact

Montáž oken s rámy vám teď půjde rychleji. Vyzkoušejte novou verzi zvedáku CladBoy compact 4Flex

Máte firmu, která vyrábí okna? Nebo vás čeká jejich rozsáhlejší montáž? Pak si vezměte na pomoc nový kompaktní manipulátor GB-440/FX ze série CladBoy compact 4Flex. Různé typy oken s ním přemístíte rychle, pohodlně a maximálně bezpečně.

Vakuové přísavky skvěle poslouží ve výrobě oken i při jejich montáži na stavbách

Zvedák GB-440/FX vám pomůže přesunout klasická okna s rámy. Má 2 vakuové přísavky, které si můžete libovolně přesouvat dle šířky, takže je snadno přizpůsobíte typu okna a meziokenních příček. Samozřejmostí je také otáčení o 360° a náklon o 90°.

Nový manipulátor se ideálně hodí nejen do výroby, kde výrazně urychluje a usnadňuje přemísťování oken. Kromě toho ho můžete používat také při klasickém venkovním zasklívání. Jakmile budete mít práci hotovou, jednoduše ho složíte, umístíte do přepravního rudlu a snadno převezete i v kufru svého osobního vozu.

Meziokenní příčky už nebudou problém

Vakuový manipulátor GB-440/FX jsme vyrobili ve dvou verzích – s pružinami a s oddalovači. U varianty s pružinami jsou vakuové přísavky připevněné ke stroji napevno. U verze s oddalovači můžete vzdálenost mezi strojem a přísavkou zvětšit o 60 mm. Díky tomu se stroj bez problémů přisaje i na okno s rámem. Žádná meziokenní příčka už nebude na překážku!

Pokud vás nový manipulátor CladBoy compact 4Flex GB-440/FX zaujal, rádi vám zajistíme jeho pronájem či koupi. Stačí nás kontaktovat pomocí formuláře, nebo nám zavolejte na číslo 585 410 881. Pomůžeme vám vybrat takové řešení, které bude perfektní právě pro váš projekt.

Zpět na začátek