Aktuality

CraneArm

Usnadněte si montáž s lehčím adaptérem VIAVAC CA3

Rodina našich osvědčených teleskopických ramen VIAVAC CraneArm se rozrostla o novinku – VIAVAC CA3. Jedná se o novou, odlehčenou a trochu zmenšenou variantu nejstarší rovné verze. Nové rameno váží 45 kg (oproti původním 55 kg), jeho nižší hmotnost tak oceníte především při přepravě adaptéru na stavbu. I přes svoji nízkou hmotnost ale pohodlně uzvedne těžká břemena až do váhy 1500 kg.

Kde nestačí jeřáb, vezměte materiál na ramena

Teleskopická ramena VIAVAC slouží jako adaptace na vysokozdvižný vozík nebo jiný manipulátor s vidlicemi. V kombinaci s vakuovými zvedáky VIAVAC tak tvoří velice silnou dvojici ideální pro manipulaci s izolačními stěnovými panely či při zasklívání. Nejvíce vám pomohou na místech, kam nedostanete jeřáb. Během instalace pod přístřešky nebo interních montáží ho dokážou i plnohodnotně nahradit.

Šikovný přepravní box usnadní převoz i skladování

Adaptér na vidlice VIAVAC CraneArm CA3 si můžete pořídit spolu s přepravním boxem, který vám usnadní přepravu a skladování. Do boxu se vedle ramena vejde také jakákoli standardní vakuová přísavka VIAVAC CladBoy compact. Díky tomu budete mít vždy vše přehledně uložené.

Všechna ramena s přísavkami máme až do konce března s 10% slevou

Kromě nového ramene vám k prodeji či pronájmu můžeme ještě nabídnout prohnutou verzi nebo dokonce hliníkovou variantu o hmotnosti pouhých 20 kg. Pokud si zapůjčíte jakékoli rameno CraneArm spolu s libovolnou přísavkou VIAVAC do 31. 3. 2019, dostanete od nás navíc 10% slevu na pronájem ramene!

Zpět na začátek
Veselé Vánoce 2019

Přejeme vám krásné svátky a všechno nejlepší do Nového roku 2019

Zpět na začátek
Trapézové plechy

Den pronájmu zdarma? Na montáž trapézových plechů ho dostanete automaticky

Ať jsou trapézové plechy zválcované sebevíc, vás už při instalaci nepřeválcují! Celá montáž teď může být otázkou chvilky. Stačí si vzít na pomoc naše vakuové manipulátory VIAVAC. Stroj vám sestavíme na míru, včetně veškerých přísavek a speciálních komponentů, a zvedák už se o vše sám postará. Montáž trapézových plechů je díky tomu rychlá, bezpečná a takřka bezpracná.

Pokud si půjčíte vakuové přísavky na trapézové plechy do konce roku, získáte navíc den pronájmu zdarma. Je přitom jedno, jestli naši manipulační vakuovou techniku využíváte opakovaně, nebo úplně poprvé. Jednodenní pronájem dostanete zdarma v obou případech. Rezervujte si vakuové přísavky a ulehčete si práci ještě letos.

Zpět na začátek

RotaBoy půjčujeme až do konce roku v akci

Čeká vás montáž střešních sendvičových panelů? Jde to i bez dřiny a zdlouhavého přesouvání. Vezměte si na pomoc naše vakuové zařízení RotaBoy, se kterým je práce rychlá, bezpečná a nenáročná. Manipulátor si panely sám otočí a jejich instalaci zvládne i s pomocí jen jediného člověka. Kde tak dřív byla potřeba celá rota, teď stačí jen jeden RotaBoy!

Pokud jste s RotaBoyem ještě nepracovali a zapůjčíte si ho u nás do 31. 12. 2018, získáte od nás jako bonus den pronájmu zdarma. Ale pozor, akce platí jen do vyčerpání kapacity skladových zásob, tak dlouho neváhejte.

Pronájem si můžete jednoduše objednat v detailu stroje RotaBoy přes tlačítko „zadat poptávku“ nebo na naší kontaktní stránce. Do zprávy při tom uveďte, že máte zájem o pronájem v akci.

Zpět na začátek

Nepřehlédněte: Ruční přísavku na sklo máme až do konce března se slevou 30 %!

Přemýšlíte o pořízení praktické ruční přísavky (nejen) na sklo? Teď je ten nejlepší čas. Do konce března (nebo do vyprodání zásob) u nás model VIAVAC HS-80 pořídíte se slevou 30 %.

Praktická, skladná a s nosností až 80 kg. Taková je ve zkratce ruční přísavka VIAVAC HS-80. Manipulace se sklem je s ní jednoduchá a bezpečná, a to i díky pumpičce s indikátorem. Ten okamžitě hlásí jakékoli snížení podtlaku. Pumpička pak umožňuje jeho okamžité doplnění.

Přísavku VIAVAC HS-80 využijete nejen při manipulaci s menšími a lehčími skly, montáži s vakuovými manipulátory pro zasklívání, ale i při zvedání a manipulaci dalších hladkých a neporézních materiálů, jakou jsou například kov a mramor. Přísavka je uložená v praktickém malém kufříku, který ji chrání i před poškozením. A protože nezabere ani moc místa, můžete ji mít neustále po ruce.

Pro objednání přísavky se slevou nás neváhejte kontaktovat.

Zpět na začátek

Přihlásit se k odběru newsletteru

 

 VIAVAC ® je registrovaná obchodní značka