Aktuality

RotaBoy půjčujeme až do konce léta v akci

Čeká vás montáž střešních sendvičových panelů? Jde to i bez dřiny a zdlouhavého přesouvání. Vezměte si na pomoc naše vakuové zařízení RotaBoy, se kterým je práce rychlá, bezpečná a nenáročná. Manipulátor si panely sám otočí a jejich instalaci zvládne i s pomocí jen jediného člověka. Kde tak dřív byla potřeba celá rota, teď stačí jen jeden RotaBoy!

Pokud jste s RotaBoyem ještě nepracovali a zapůjčíte si ho u nás do 30. 9. 2018, získáte od nás jako bonus den pronájmu zdarma. Ale pozor, akce platí jen do vyčerpání kapacity skladových zásob, tak dlouho neváhejte.

Pronájem si můžete jednoduše objednat v detailu stroje RotaBoy přes tlačítko „zadat poptávku“ nebo na naší kontaktní stránce. Do zprávy při tom uveďte, že máte zájem o pronájem v akci.

Zpět na začátek

Nepřehlédněte: Ruční přísavku na sklo máme až do konce března se slevou 30 %!

Přemýšlíte o pořízení praktické ruční přísavky (nejen) na sklo? Teď je ten nejlepší čas. Do konce března (nebo do vyprodání zásob) u nás model VIAVAC HS-80 pořídíte se slevou 30 %.

Praktická, skladná a s nosností až 80 kg. Taková je ve zkratce ruční přísavka VIAVAC HS-80. Manipulace se sklem je s ní jednoduchá a bezpečná, a to i díky pumpičce s indikátorem. Ten okamžitě hlásí jakékoli snížení podtlaku. Pumpička pak umožňuje jeho okamžité doplnění.

Přísavku VIAVAC HS-80 využijete nejen při manipulaci s menšími a lehčími skly, montáži s vakuovými manipulátory pro zasklívání, ale i při zvedání a manipulaci dalších hladkých a neporézních materiálů, jakou jsou například kov a mramor. Přísavka je uložená v praktickém malém kufříku, který ji chrání i před poškozením. A protože nezabere ani moc místa, můžete ji mít neustále po ruce.

Pro objednání přísavky se slevou nás neváhejte kontaktovat.

Zpět na začátek

Jsou tu Vánoce a my nadělujeme! Podpořili jsme útulek v Přerově

Největší radost je ta, kterou můžete sdílet. A protože máme obrovskou radost z roku 2017 a našich skvělých zákazníků, rozhodli jsme se ji poslat dál. Dali jsme hlavy dohromady, debatovali, radili se a nakonec se rozhodli pomoci těm, kteří to (nejen) o Vánocích potřebují.

Proto posíláme finanční podporu do Útulku pro zatoulaná zvířata v Přerově a zároveň ještě jednou velký dík vám – našim klientům. Bez vás bychom tento nápad nemohli a nedokázali zrealizovat.

Pevně věříme, že tahle akce není poslední a že ji proměníme v milou tradici. A moc nás potěší, pokud vás inspiruje k něčemu podobnému.

Přejeme vám krásné a klidné svátky, úspěšný vstup do roku 2018 a to, aby byl ještě lepší než ten, který právě končí.

Váš tým VIAVAC

Zpět na začátek

Vstoupili jsme do studijního projektu Koordinuj.cz

Víme, že škola je základ řemesla, a rádi bychom studentům jejich vzdělávání trochu ulehčili. Se začátkem školního roku jsme se tak připojili k projektu Koordinuj.cz. Jeho cílem je propojení studentů stavebních oborů na VŠ, SPŠS a SOU přímo s „živým“ stavebnictvím. Studenti tu mohou načerpat informace z praxe a seznámit se s celým procesem realizace staveb – a to vždy srozumitelnou formou prostřednictvím videí a dalších materiálů.

Portál Koordinuj.cz vznikl ve spolupráci s Fakultou stavební ČVUT v Praze a Fakultou stavební VUT v Brně. My jsme do projektu přidali vlastní technické, servisní a informační podklady z oblasti vakuové techniky, ze kterých mohou studenti čerpat nové znalosti. Věříme, že tak bude jejich nástup do praxe jednodušší, a doufáme, že se naše technika stane pro budoucí generaci pracovníků stavebního průmyslu zcela běžnou záležitostí.

 

Zpět na začátek

Nově zajišťujeme i pronájem jeřábů

Nezpomalujeme ani v létě. Začali jsme spolupracovat s výhradním distributorem kvalitních a moderních minijeřábů JEKKO, takže vám kromě našich přísavek a manipulátorů rádi zajistíme i výhodný pronájem zdvihací techniky.

Minijeřáby JEKKO si můžete zapůjčit samostatně, nebo v kombinaci s přísavkami VIAVAC. Sleva vás přitom nemine. Více se o výhodném pronájmu dočtete na stránce pronájem jeřábů.

Minijeřáby JEKKO mají malé rozměry, jsou rychlé, pohyblivé a výkonné. Bez problémů je použijete na všech typech staveb – v zahradách, úzkých uličkách, nákupních centrech i ve velkých průmyslových halách. Díky tichému a bezemisnímu pohonu je navíc můžete používat bez obav i při práci v interiéru.

Minijeřáby si můžete objednat např. s obsluhou v rámci pronájmu přímo u nás. Pokud budete mít o zapůjčení jeřábu zájem, neváhejte nás kontaktovat. Vše zařídíme za vás.

 

 

Zpět na začátek

Přihlásit se k odběru newsletteru

 

 VIAVAC ® je registrovaná obchodní značka