Aktuality

Nepřehlédněte: Ruční přísavku na sklo máme až do konce března se slevou 30 %!

Přemýšlíte o pořízení praktické ruční přísavky (nejen) na sklo? Teď je ten nejlepší čas. Do konce března (nebo do vyprodání zásob) u nás model VIAVAC HS-80 pořídíte se slevou 30 %.

Praktická, skladná a s nosností až 80 kg. Taková je ve zkratce ruční přísavka VIAVAC HS-80. Manipulace se sklem je s ní jednoduchá a bezpečná, a to i díky pumpičce s indikátorem. Ten okamžitě hlásí jakékoli snížení podtlaku. Pumpička pak umožňuje jeho okamžité doplnění.

Přísavku VIAVAC HS-80 využijete nejen při manipulaci s menšími a lehčími skly, montáži s vakuovými manipulátory pro zasklívání, ale i při zvedání a manipulaci dalších hladkých a neporézních materiálů, jakou jsou například kov a mramor. Přísavka je uložená v praktickém malém kufříku, který ji chrání i před poškozením. A protože nezabere ani moc místa, můžete ji mít neustále po ruce.

Pro objednání přísavky se slevou nás neváhejte kontaktovat.

Zpět na začátek

Jsou tu Vánoce a my nadělujeme! Podpořili jsme útulek v Přerově

Největší radost je ta, kterou můžete sdílet. A protože máme obrovskou radost z roku 2017 a našich skvělých zákazníků, rozhodli jsme se ji poslat dál. Dali jsme hlavy dohromady, debatovali, radili se a nakonec se rozhodli pomoci těm, kteří to (nejen) o Vánocích potřebují.

Proto posíláme finanční podporu do Útulku pro zatoulaná zvířata v Přerově a zároveň ještě jednou velký dík vám – našim klientům. Bez vás bychom tento nápad nemohli a nedokázali zrealizovat.

Pevně věříme, že tahle akce není poslední a že ji proměníme v milou tradici. A moc nás potěší, pokud vás inspiruje k něčemu podobnému.

Přejeme vám krásné a klidné svátky, úspěšný vstup do roku 2018 a to, aby byl ještě lepší než ten, který právě končí.

Váš tým VIAVAC

Zpět na začátek

Vstoupili jsme do studijního projektu Koordinuj.cz

Víme, že škola je základ řemesla, a rádi bychom studentům jejich vzdělávání trochu ulehčili. Se začátkem školního roku jsme se tak připojili k projektu Koordinuj.cz. Jeho cílem je propojení studentů stavebních oborů na VŠ, SPŠS a SOU přímo s „živým“ stavebnictvím. Studenti tu mohou načerpat informace z praxe a seznámit se s celým procesem realizace staveb – a to vždy srozumitelnou formou prostřednictvím videí a dalších materiálů.

Portál Koordinuj.cz vznikl ve spolupráci s Fakultou stavební ČVUT v Praze a Fakultou stavební VUT v Brně. My jsme do projektu přidali vlastní technické, servisní a informační podklady z oblasti vakuové techniky, ze kterých mohou studenti čerpat nové znalosti. Věříme, že tak bude jejich nástup do praxe jednodušší, a doufáme, že se naše technika stane pro budoucí generaci pracovníků stavebního průmyslu zcela běžnou záležitostí.

 

Zpět na začátek

Nově zajišťujeme i pronájem jeřábů

Nezpomalujeme ani v létě. Začali jsme spolupracovat s výhradním distributorem kvalitních a moderních minijeřábů JEKKO, takže vám kromě našich přísavek a manipulátorů rádi zajistíme i výhodný pronájem zdvihací techniky.

Minijeřáby JEKKO si můžete zapůjčit samostatně, nebo v kombinaci s přísavkami VIAVAC. Sleva vás přitom nemine. Více se o výhodném pronájmu dočtete na stránce pronájem jeřábů.

Minijeřáby JEKKO mají malé rozměry, jsou rychlé, pohyblivé a výkonné. Bez problémů je použijete na všech typech staveb – v zahradách, úzkých uličkách, nákupních centrech i ve velkých průmyslových halách. Díky tichému a bezemisnímu pohonu je navíc můžete používat bez obav i při práci v interiéru.

Minijeřáby si můžete objednat např. s obsluhou v rámci pronájmu přímo u nás. Pokud budete mít o zapůjčení jeřábu zájem, neváhejte nás kontaktovat. Vše zařídíme za vás.

 

 

Zpět na začátek

Přihlásit se k odběru newsletteru

 

 VIAVAC ® je registrovaná obchodní značka